Ana Sayfa Espor 5. Takdir seviyesi renkleri yakında geliyor.

5. Takdir seviyesi renkleri yakında geliyor.

109
0

League of Legends Türkiye resmi sitesinden aldığımız habere göre içerik bu şekilde ;

”Son birkaç sezonda takdire şayan (ve biraz da şanslı) bir oyuncu olduysanız, 5. takdir seviyesine özel Orta Çağlı Twitch ve Boz Warwick kostümlerine zaten sahipsinizdir. En sportmen oyuncularımızı ödüllendirmek için 9.16 Yaması’nda her iki kostüme de özel renkler getireceğiz. Ödül geleneğini devam ettirmek için de her sezon bu kostümlere yeni renkler çıkaracağız.”

2019 5. Seviye Takdir Kapsülü, bir adet 5. Seviye Takdir Sembolü içerecek. Bu sembolü kullanarak Orta Çağlı Twitch’i, Boz Warwick’i veya temel kostüme zaten sahipseniz bu yeni renklerden birini alabileceksiniz. Eğer en sevdiğiniz şampiyon Twitch’se, Boz Warwick yerine doğrudan onun rengini alabilirsiniz! (Üzgünüz, köpüş.) Ayrıca kapsüller rasgele bir ifade veya totem görünümünü de içerecek.

Ayrıca bazılarınızın şimdiden 5. takdir seviyesine ulaştığını biliyoruz ve bunun için de sizi tebrik etmek istiyoruz! Eğer bu yılki 5. Seviye Takdir Kapsülü’nü aldığınızda hem Boz Warwick hem de Orta Çağlı Twitch zaten koleksiyonunuzdaysa, 9.16 çıktığında size bir 5. Seviye Takdir Sembolü göndereceğiz. Bu sembolü kullanarak yeni renklerden birini almanız mümkün olacak.

Haber : https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/5-takdir-seviyesi-renkleri-yakinda-geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz