Ana Sayfa Espor Ball3D Soccer Online oyununun Türkiye yöneticisiyle röportaj yaptık.

Ball3D Soccer Online oyununun Türkiye yöneticisiyle röportaj yaptık.

195
0

ESCOMTR : Öncelikle bizleri kırmayıp teklifimizi kabul ettiğiniz için oldukça mutluyuz ve okuyucularımızın da bundan mutluluk duyacağını düşünüyoruz.Sizce Espor’un şuanki konumu Türkiye için yeterli mi?

Sercan Bayrambey : Rica ederim, böyle bir konuya zaman ayırdığınız için ben teşekkür ederim. Espor konusunda çok bilgili değilim fakat gözlemlerime göre yurt dışında bu alana çok çok fazla yatırım yapılıyor, henüz Türkiye’de bu kadar gelişmiş değil ama önemli bir şekilde geliştiğimizi düşünüyorum.İlerleyen yıllarda bu alana daha çok önem verileceğini düşünüyorum.

ESCOMTR : Ball3D Soccer Online , 2012 yılından beri faaliyette ve sürekli olarak yerel ve milli turnuvalar düzenleniyor sizce Türkiye’nin performansı ne durumda?

Sercan Bayrambey : Türkiye şu an en aktif ülkelerden biri ve daha yeni bir milli turnuva kazandı bu bağlamda Türk oyuncuların çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

ESCOMTR : Ball3D Soccer Online’nin Türkiye yöneticisi olarak , Türkiye oyuncuları hakkında yaşadığınız problemler var mı?

Sercan Bayrambey : Tabii ki var fakat bu problemleri olabildiğince oyuna yansıtmamaya çalışıyoruz.

ESCOMTR : Sizce Ball3D’nin en iyi takımı hangisiydi ve bize en iyi 5’li kadroyu söyleyebilir misiniz?

Sercan Bayrambey : En iyi takım söylemek zor çünkü her yıl yeni takımlar çıkıyor ve hepsi de bir dönemde altın çağlarını yaşıyorlar, o yüzden en iyi takım şudur diye söyleyemem ama bu oyunda en çok kupası olan ve en çok rekabet eden GOLD ve ASR takımının yeri benim için hep ayrıdır.En iyi 5 kadrosu da çok geniş bir yelpaze pek bir şey söylemem doğru olmaz ama bu oyunda beni 2 tane etkilemiş oyuncu var biri Volkoff diğeri de Xecutioner.

ESCOMTR : Şuan düzenlenen 4J Federasyonu daha önceki liglere ve turnuvalara göre daha kapsamlı , yönetimde kaç kişi yer alıyor?

Sercan Bayrambey : Evet bu ligte ilk defa yazılımlardan, bilgisayarlardan yardım alınıyor bu bağlamda daha gelişmiş ve kolay imkanlar sağlıyor.Bu ligin yönetiminde 8 kişi yer alıyor.

ESCOMTR : Sizce 4J Federasyonu tarafından düzenlenen ligi kim kazanır?

Sercan Bayrambey : DLC veya Grizu kazanır diye düşünüyorum.

ESCOMTR : Milli turnuvalarda kendinize rakip olarak hangi ülkeyi veya ülkeleri görüyorsunuz?

Sercan Bayrambey :  En büyük rakip olarak Polonya’yı görüyoruz.

ESCOMTR : Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Sercan Bayrambey : Ben teşekkür ederim, siteniz umarım güzel başarılara ulaşır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz