Ana Sayfa Espor Beşiktaş Esports’dan , Galakticos Esports’a transfer olan nişancı Önder ”Neos” Akbaşoğlu ile...

Beşiktaş Esports’dan , Galakticos Esports’a transfer olan nişancı Önder ”Neos” Akbaşoğlu ile röportaj yaptık.

176
0

ESCOMTR : Öncelikle bizleri kırmayıp teklifimizi kabul ettiğiniz için oldukça mutluyuz ve okuyucularımızın da bundan mutluluk duyacağını düşünüyoruz. Sizce Espor’un şuanki ve gelecekteki konumu nedir?

Neos : Açıkcası Espor’u ve geleceğini pek düşünmüyorum , bu konu hakkında sadece kendimi geliştirmeye odaklandım.

ESCOMTR : Profesyonel oyuncu olma hedefiniz ne zaman başladı?

Neos : Her zaman rekabetçi ve hırslı birisiyimdir.Boluluyum ve Bolu’da gerçekleşen 1-2 kafe turnuvasından sonra gerçekten daha üst seviyelerde oynayabileceğimi anladım ve kendime inandım.

ESCOMTR : Kısa süre önce Beşiktaş Esports Akademi takımından Galakticos takımına transfer oldunuz bu süreç nasıl işledi ve 2 takım arasındaki fark nedir?

Neos : Açıkcası Beşiktaş Esports ile sözleşmem kasım ayında bitiyordu ve VFŞL’de oynamak istiyordum.Bana bu sezon pek teklif geleceğini düşünmemiştim.Daha sonra Galakticos ile konuştuk ve anlaştık.Beşiktaş Esports ile çok karşılaştırma yapmamak gerekiyor bence sonuçta orda Akademide oynarken burada main kadroda oynuyorum pek bir karşılaştırılma yapılamaz .

ESCOMTR : Daha önce OHM’de oynamış olmanız şuanki performansınıza katkı sağlıyor mu?

Neos : OHM benim için ilk tecrübeydi , elbette katmış olduğu şeyler vardır.

ESCOMTR :  Ligte hangi nişancıları kendine rakip olarak görüyorsun?

Neos : Zeitnot ve HolyPhoenix diyebilirim.Bütün nişancılara saygı duyuyorum ama hedefim en yüksek olduğu için bir Türk olarak onları geçmeliyim.Tabiki bu bi anda olabilecek birşey değil ama zaman içinde başarabileceğimi düşünüyorum.

ESCOMTR : Karşısında oynamaktan çekindiğin bir nişancı var mı?

Neos :  Birazcık Pilottan çekiniyor olabilirim.

ESCOMTR : Hayranlarınıza , gençlere Espor hakkında söylemek istedikleriniz var mı?

Neos : Galakticos’a geldikten sonra çok fazla destek mesajı aldım ve twitch sohbetinde yazılan olumlu şeyler gerçekten çok mutlu ediyor beni çok teşekkür ederim herkese , gençlere Espor hakkında söylemek istediğim şey eğer profesyonel bi hedefiniz varsa gerçekleştirmek için çabalayın bu oyun yetenekten ziyade daha fazla tekrara dayalı bi oyun bana kalırsa yani bunu gerçekten başarmak isteyen birisinin yapabileceğini düşünüyorum çok tekrar yapması ve profesyonel 1-2 oyuncuyu takip etmelerini söyleyebilirim.

ESCOMTR : Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Neos :  Rica ederim , ben teşekkür ederim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz