Ana Sayfa Espor FIFA takımlarından İntikam Gücü ile röportaj yaptık.

FIFA takımlarından İntikam Gücü ile röportaj yaptık.

181
0

ESCOMTR : Öncelikle bizleri kırmayıp teklifimizi kabul ettiğiniz için oldukça mutluyuz ve okuyucularımızın da bundan mutluluk duyacağını düşünüyoruz. Sizce Espor’un şuanki ve gelecekteki konumu nedir?  

Bulut Adadağ : Öncelikle röportaj teklifiniz için teşekkür ederim. Espor son bir yılda epey gelişme kaydetti. İnsanların Espor’a olan ilgisi arttıkça eminim ki dahada yaygınlaşacak. Ülkemizde futbol takımlarının çoğunun Espor’a yönelmesiyle daha büyük projeler bekliyorum.

ESCOMTR : FIFA son yıllarda Pro Clubs ile daha da Espor alanına girmeye başladı , sizce FIFA gelecekte büyük bir Espor dalı haline gelebilir mi?

Bulut Adadağ : FIFA dünyada en çok tercih edilen oyunlardan biri. Pro Club ile birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak Espor’un önemli bir dalı olacağını düşünüyorum. Zaten şuan ki dönemde de çoğu Espor takımı FIFA’ya yöneliyor.

ESCOMTR : Son zamanlarda FIFA Liglerine büyük takımlar katılmaya başladı , Göztepe , Sivasspor , İstanbul Başakşehir vb. , bu takımların ligte olmasını nasıl değerlendirirsiniz?

Bulut Adadağ : Süper ligde mücadele eden bu tarz takımların Espor takımlarının bizlerin pro club liglerinde mücadele etmesi gayet heyecan verici. Önümüzdeki dönemde bu takımların sayısının artmasını bekliyorum.

ESCOMTR : Önümüzdeki sezon planınız ve hedefiniz nedir?

Bulut Adadağ :  FIFA20 itibariyle mücadele edeceğimiz sezonda takımımın eksik yanlarını belirleyerek gerekli takviyeleri yapmak istiyorum. Hedeflerim bu aşamadan sonra paslı takım oyununu rakibi baskı altına alacak düzeyde geliştirmek ve ligde kalıcı bir konuma yerleşmek. Her takımın belli bir hedefi vardır zor olacağını düşünsemde kaptanlık tecrübeme güveniyorum ilk 5 sırayı zorlamak için elimizden geleni yapacağız.

ESCOMTR : FIFA’da kendi takımınız dışında örnek aldığınız bir takım var mı?

Bulut Adadağ : Geçen sezon ki keyif verici oyunlarından dolayı Göztepe Gaming. Oyun tarzları inanılmaz göze hoş gelen bir oyun.

ESCOMTR : Takım içinde herhangi bir uyumsuzluk var mı , oyuncular birbirine destek oluyor mu?

Bulut Adadağ : Ben kaptan olduğum dönem boyunca bu uyumsuzluklara çok yer vermedim. Zaten geçen sezon içinde bu tarz olayları yaşatanlarla yollarımızı ayırdık. Sezon içinde dönem dönem uyumsuzluklar oyun anlamında oluyor. Ama oyuncularımız birbiriyle her zaman birer aile bireyi gibiler. Ortam anlamında bir sıkıntı yaşamıyoruz.

ESCOMTR : Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bulut Adadağ : Bende teşekkür ederim bize bu uygulamanızda yer verdiğiniz için…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz