Ana Sayfa Espor İstanbul Wild Cats oyuncusu Cihan ”mean” Battal ile röportaj gerçekleştirdik.

İstanbul Wild Cats oyuncusu Cihan ”mean” Battal ile röportaj gerçekleştirdik.

185
0

ESCOMTR :  Öncelikle bizleri kırmayıp teklifimizi kabul ettiğiniz için oldukça mutluyuz ve okuyucularımızın da bundan mutluluk duyacağını düşünüyoruz. Neden Espor ve Neden İstanbul WildCats?

mean :  Bu röportaj için asıl ben size teşekkür ederim. Aslında çok bilerek ve isteyerek bu mesleğe yöneldiğim söylenemez, her şey bir anda gelişti ve oynadığım maçları kazandıkça ne kadar güzel hissettirdiğinin farkına vardım ve bütün yaşadığım şanssızlıklar ve negatif şeylere rağmen hala bu zevki alabildiğim için devam ediyorum. Aslında son gün takımımızın koçu bana ulaştı ve kadro kilitlerinden önce beni kadroya almak istediğini iletti ve gaming house’a gidip hemen sözleşmeyi imzaladım ve takıma girmiş bulundum, çok özel bir sebebi yok açıkcası.

ESCOMTR :  Profesyonel oyuncu olma hedefiniz ne zaman başladı?

mean :  14 yaşımdayken başladı, DP den teklif aldıktan sonra bu fikir kafama yattı ve üstüne gitmeye başladım.

ESCOMTR :  İstanbul WildCats? hedefleriniz için yeterli mi , daha üst seviyelere çıkmak için çalışıyor musunuz?

mean :  Elbette daha üst seviyelere çıkmak için çalışıyorum, bütün takım arkadaşlarım bunun için çabalıyor. Hedeflerim için yeterli veya yetersiz oluşu bir önem taşımıyor, şu anda bu takımdayım ve bu takımı başarıya ulaştırmak tek hedefim.

ESCOMTR : Sizce bir nişancı rolündeki oyuncunun görevleri nedir?

mean :  iyi cs alabilmeli, iyi pozisyon alabilmeli ve early/mid/late game map rotasyonlarını iyi yapabilmeli/anlayabilmeli.

ESCOMTR :  Hayranlarınıza , gençlerinize Espor hakkında söylemek istedikleriniz var mı?

mean :  Öncelikle beni ve takımımı destekleyen herkese teşekkür ederim, sizin beklentilerinizi karşılamak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Eğer bu mesleği yapmak isteyen insanlar varsa ki olduklarını biliyorum ne kadar disiplinli ve planlı çalışırlarsa bizim bulunduğumuz seviyeye o kadar hızlı ulaşırlar.

ESCOMTR : Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz 

mean :  Ben teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz