Ana Sayfa Espor Taktik Savaşları 9.15 Yama Notları.

Taktik Savaşları 9.15 Yama Notları.

112
0

Taktik Savaşları 9.15 yama notları paylaşıldı. Yamada şampiyonlarla birlikte eşyalara da önemli değişiklikler getirildi.

9.15 yamasıyla birlikte neler değişti?

Geçen yamaya göre bu yama hem içeriksel olarak daha geniş bir yapıya sahip. Ayrıca bu yamada, şampiyonların yanı sıra, eşyalar da çeşitli değişiklikler geçirdi.

Demir Solari’nin Broşu bu yamayla birlikte yeniden tasarlandı. Eşya hala kalkan vermeye devam ediyor, fakat eskisi kadar kalıcı bir süreye sahip değil.

İşte eşyaların aldığı değişiklikler:

  • Demir Solari’nin Broşu kalıcı 200 Kalkan verir ⇒ Demir Solari’nin Broşu 4 saniyeliğine 250 Kalkan verir
  • İyon Kıvılcımı hasarı: 200 ⇒ 150
  • Sustur etkisinin süresi: 5 saniye ⇒ 3 saniye
  • Statik Hançer hasarı: 100 ⇒ 90

Şövalye, Muhafız ve Soylu sınıfı güçlendirildi.

Bu yamayla birlikte değişenlerden biri de, sınıflar oldu. Şövalye, Muhafız ve Soylu sınıfı, eski yamalara göre daha güçlü bir savunma hattına sahip olacak.

Özellikle hiçlik yaratıkları son gelen güçlendirmeler ile savunmanızı kolaylıkla geçebilirler.

Bu değişikliklerin ve güçlendirmelerin haricinde, iki değişiklik daha yaşandı. Birincisi oyuncuların her turun sonunda kaybettiği can miktarında yaşandı. LoL’ün yayınladığı notlarda yer alan ifadeye göre durum şöyle: “…can miktarını azaltarak galibiyet ve mağlubiyet serileri üstüne kurulu stratejileri daha geçerli hale getiriyoruz.” İkinci olarak ise, Ninja özelliği yeniden tasarlandı ve rakibin kompozisyonunda önemli problemlere yol açabiliyor.

Güncellemeye’nin tamamını, League of Legends’ın resmi sitesinden öğrenebilirsiniz:https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/gameplay/teamfight-tactics-gameplay-guide

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz